Kurzy

 Název kurzyTermínMísto konání
   Reiky.png

    Reiki 2 

  26. 10. 2019   9.00 - 16.00

  poradna Ilji Žáčka
  Plzeňská 44, Praha 5

Kurzy Reiki          terapie4.png

Pro zájemce pořádám kurzy Reiki, rozdělené na první, druhý a třetí stupeň. Kurzy pro každý stupeň Reiki jsou jednodenní, začínají v devět hodin ráno a končí odpoledne, kolem čtvrté hodiny. Probíhají v poradně Ilji Žáčka, Plzeňská 44, Praha 5 a všechno potřebné najdete na místě. Je možné se domluvit i na individuálním zasvěcení. Zde je čas kratší, asi
2 hodinky.

V každém jednotlivém kurzu probíhá výklad a zasvěcení. Ve výkladu se seznámíte s tím, jak postupovat při terapii a s možnostmi využití Reiki (léčení, hluboká relaxace, detoxikace) příslušející danému stupni.
Po zasvěcení se adept stává zdrojem energie Reiki a získává schopnost ji předávat a využívat, např. k léčení. Obvykle také dochází ke změně ve vnímání těla i psychiky, u sebe sama i ostatních lidí, a často k duchovnímu růstu.
Pro účast na kurzu nepotřebujete žádné zvláštní předpoklady či schopnosti. Jednotlivé stupně jsou celkem 3 a postupně na sebe navazují. Můžete absolvovat všechny 3 stupně zasvěcení, a získat tak možnost používat energii Reiki v plném rozsahu, ale také přijít třeba jen na zasvěcení prvního stupně Reiki. Záleží na Vás, jak a kdy budete chtít ve svém vývoji s Reiki pokračovat.

 Bohatství živé stravy 1       

Podíváme na rozmanitost a přínosy živé (nebo chcete-li syrové) stravy. Proč ji  ve velkém upřednostnit ve svém jídelníčku, nebo na ni úplně přejít.

 Společně si připravíme a ochutnáme a podíváme se na:

 1. Míchané nápoje z ovoce, zeleniny a bylin (co vše použít a co určitě nevynechat)
 2. Koření a oleje
 3. Vodu jako základ téměř všech jídel
 4. Klíčení semen a pečivo
 5. Sladkosti

Kromě "osahání" si principů živé stravy je kurz založen především na poznání bohatství
a velkého přínosu, kterým takový jídelníček může být. Zahrnuje tedy např. i informace
o zachování živin, vitaminů a jejich ideálního využití. Povíme si tedy, jak lze s touto kuchyní zahnat únavu, upevnit zdraví, zhubnout :) a získat dlouhodobě dobrou náladu.
Kurz Bohatství živé stravy trvá 4 hodiny, termín dle domluvy, obvykle v sobotu, od 9 do 13.

Hledáte inspiraci pro svůj jídelníček? Zajímá Vás, jak vybrat pár věcí, které změníte
v jídelníčku, protože právě ty jsou důležité?
Pak je kurz určen i Vám. Důležité prvky a postupy v rámci jednoho půldne. :)

Termíny kurzů

Pokud se Vám žádný z uvedených termínů nehodí nebo není žádný vypsaný a měli byste o kurz zájem, kontaktujte mne prosím na: helena.rajfova@sakuragarden.cz nebo
na 604 356 013 a můžeme se domluvit na jiném/dalším termínu.

 

 

Tvorba webu & webdesign Artao