Ohlasy

Nvetev_tmavsi_100procent.png K Helče chodím necelé dva roky. Dostala jsem se k ní na doporučení známé, které jsem vyprávěla své zdravotní problémy. Na ty už byla klasická medicína krátká.
     Při každém setkání jsme postupně pracovaly na odhalení skutečných příčin mých potíží pomocí energie reiki a dalších technik.
     Práce s energií mě natolik zaujala, že jsem postupně absolvovala kurzy Reiki 1, 2 a 3. Každý kurz je rozhodně nevšední zážitek a vždy mě "posunul dál".
     Helča je profesionál, který vám vždy pomůže v překonávání "překážek" a motivuje tím správným směrem. Výsledkem této práce je obrovský osobní rozvoj, uvědomění si vlastních kvalit, životních hodnot a mnoho dalšího.
     Z vlastní zkušenosti a zkušeností mých přátel tedy mohu Helču doporučit každému, kdo na sobě chce zapracovat a něco změnit k lepšímu v jakékoliv oblasti.
                                                                                                                  Lenka

Nvetev_tmavsi_100procent.png Esence je výborná, jsem s ní moc spokojena! Jen jste mě nevarovala, že je vysoce návyková :), už se bez ní ani nehnu. Mám to už jako rituál, když se potřebuju zastavit, zklidnit, nadechnout... Otevřu si lahvičku a "čas se zastaví":)    
                                                                                                                  Martina

Nvetev_tmavsi_100procent.png Ahoj Helenko,
moc děkuji za zaslání krásného povídání k mé voňavé lavičce, první dny jsem si dávala dvě kapky na kapesník na polštář, abych dobře spala, musím říct, že to je moc příjemné, chvíli jsem to měla přímo na nose, spánek se mi docela vrací, spím už klidně a dlouho jako dříve. Přivoněla jsem si i několikrát denně, je to opravdu jemná a mně hodně příjemná vůně. Musím říct, že se stal snad zázrak a zase jde spousta věcí jako dřív, děkuji Ti moc za podporu a sílu.
                                                                                                                  Milena     

Nvetev_tmavsi_100procent.png Helenka je výborná terapeutka s výjimečnými schopnostmi. Docházím k ní pravidelně na působení pomocí Reiki a dalších energetických technik již několik let. Energetické působení mi napomáhá v řešení různých životních úskalí týkající se práce, vztahů, zdraví a vztahu sama k sobě. Rovněž Helenčin náhled na konkrétní životní situaci je pro mne vždy velkou inspirací.
    Využila jsem také namíchání Osobní esence. Přišla s aktuálním tématem, které bych chtěla ve svém životě změnit. Téma jsme krátce rozebraly. Potom Helenka začala pečlivě vybírat nejvhodnější esence, které dokážou pomoci při řešení změn, pro které jsme se rozhodly. K vybraným esencím jsem pak přivoněla, abych zjistila, zda mi vyhovují. Výběr byl však tak precizní, že vše skvěle vyhovovalo :)
     Rostlinné esence jsou velmi moudrými rádci. Je až neuvěřitelné, jakých výrazných změn můžeme v životě dosáhnout, necháme-li se nimi provázet.

Děkuji, Helenko, za vše, čím mi pomáháš a čím mě inspiruješ…                Kristina

                                                                                                                              

 

 

 

 

 

Tvorba webu & webdesign Artao